ADON Servis s.r.o.

LED osvětlení TESLA

TESLA Lighting je českou značkou a řadí se mezi významné inovativní společnosti na trhu. Díky velkému důrazu na vývoj ve vlastních laboratořích nabízí na trhu nejmodernější LED světelné zdroje krátce po jejich ověření ve specializovaných zkušebnách. Současně systematicky kontroluje kvalitu výroby přímo v továrnách.

LED sortiment TESLA

Sortiment TESLA Lighting zahrnuje klasické LED zdroje do domácností a pro profesionální použití, zejména pak žárovky, trubice, podhledová i stropní svítidla, reflektorové i průmyslové LED zdroje včetně High bay, svítidla pro veřejné osvětlení, zemní i podlahová svítidla, triproof svítidla s vyšší úrovní ochrany krytí.

TESLA LED světelné zdroje

Nepálí – neprodukují zbytečné teplo

Neblikají – nemají stroboskopický efekt

Nenabíhají – svítí hned na plný výkon

Neroztříští se – jsou z odolného plastu

Nezkreslují barvy – CRI > 80

Nevyzařují IR ani UV

Proč zvolit TESLA LIGHTING

Kvalita
Výrobky splňují náročné parametry pro získání všech potřebných certifikací a povolení k prodeji na trzích jak České republiky, tak i v zahraničí.

Specialisti
O inovace se stará tým odborníku v oboru LED technologií, v technologickém parku ve Švýcarsku.

Ekologie
Světla Tesla LED jsou jedněmi ze světově jedinečných, skutečně ekologicky šetrných výrobků. Potřebují jen zlomek energie klasických žárovek či halogenů, halogenidových výbojek nebo zářivek a jsou 100% recyklovatelné.

Vlastní výroba
Inovace na poli technologickém si TESLA Lighting zajišťuje ve vlastních vývojových laboratořích, čímž je dosažena schopnost dodávat pokročilé LED technologie, které požaduje trh.

Rozmanitost
Kreativní přístup k inovování sortimentu světelných zdrojů nejrůznějších tvaru se standardními typy patic vás přesvědčí svou funkčností, životností a rozmanitostí.

Úspora s LED
Toto osvětlení nejen že sníží vaši uhlíkovou stopu, ale snížením nákladů na údržbu a odlehčením vaší elektrické síti vrátí peníze do vašeho rozpočtu. Vyzkoušejte naše kalkulačky a zjistěte své možné úspory energie.

 

Nabídku LED žárovek a LED svítidel TESLA naleznete v našem e-shopu www.vimejakusetrit.cz, případně nás kontaktujte na tel. 777 88 78 78 nebo na e-mailu objednavky@adonservis.cz